Zajęcia na pływalni Osowa

Od września 2018 wznawiamy naukę pływania dla niemowląt i małych dzieci do 4 lat w Gdańsku Osowej; Mamy doświadczenie w tej „materii” od 2005 roku.
Naszą szkołę pływania charakteryzuje niespotykana nigdzie organizacja. Małe, precyzyjnie dopasowane zespoły pływaków realizują wspólnie ze swoimi trenerami ciekawy i skuteczny program szkolenia. Dlatego możemy pochwalić się tym, że wielu z naszych młodych pływaków samodzielnie porusza się w najgłębszej części basenu w wieku 4 lat. Cieszymy się, bo nasi wychowankowie i ich rodzice lubią się bawić w wodzie i czują się w niej bezpiecznie.
Każdego roku doskonalimy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki doskonałym efektom nauczania i sukcesom naszych wychowanków jesteśmy rozpoznawalni w Trójmieście oraz niemal na każdym rogu spotkamy naszych znakomitych pływaków : )

Pływanie dla dzieci i młodzieży

Lekcje pływania

Zajęcia prowadzimy w małych zespołach (od 2 do 7 osób). Najlepsze zespoły o zacięciu sportowym bywają czasem liczniejsze. To propozycja zajęć dla dzieci od 4 roku życia!  Cel tych zajęć to m.in.: podnoszenie umiejętności poruszania się i bezpiecznego zachowania w wodzie, nauka pływania sportowymi stylami pływackimi i przygotowanie do starów w zawodach, przygotowanie do wszelkich egzaminów pływackich, poprawa wydolności organizmu i korekta postawy, rehabilitacja po urazach.

Trening pływacki

Zajęcia dla uczniów lubiących rywalizację sportową. Celem tych zajęć jest doskonalenie technik pływackich dla uczestników zawodów. Nasi wychowankowie startują w imprezach międzyszkolnych, międzyklubowych, Mistrzostwach Gdańska i Mistrzostwach Polski oraz otwartych zawodach triathlonowych dla dzieci i młodzieży. Najlepsi pływacy mogą też przystepować do kursów na ratowników wodnych.

Pływanie dla młodzieży i dorosłych

Realizujemy program na wszystkich poziomach umiejętności. Mamy w swojej ofercie zajęcia dla osób początkujących, takich które już nieco potrafią oraz grupy o zacięciu sportowym, które przygotowują się do startów w zawodach triathlonowych lub pływackich dla amatorów. Każdy z uczestników szkolenia kwalifikowany jest do grupy na swoim poziomie umiejętności. Cel tych zajęć to m.in.: podnoszenie umiejętności poruszania się i bezpiecznego zachowania w wodzie, nauka pływania sportowymi stylami pływackimi, poprawa kondycji, poprawa wydolności organizmu i korekta postawy, rehabilitacja po urazach, relaks i aktywny wypoczynek.

Cennik szkoły pływania

Pierwszy semestr trwa od  3 września – 10 lutego 2019

Dni wolne od zajęć: 1, 11 listopada 23 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 (przerwa świąteczna) 11 – 24 lutego 2019 (ferie zimowe)

Drugi semestr trwa od  25 lutego – 18 czerwca 2019

Dni wolne od zajęć:  18 – 23 kwietnia 2019 (przerwa wielkanocna) 1 – 3 maja 2019 (majówka)

Pływanie dla niemowląt i dzieci do lat 5

Lekcje pływania dla niemowląt i małych dzieci do 5 lat

Pływanie dla niemowląt jest czymś wyjątkowym. W dzisiejszych czasach to nie jest moda, to styl życia. Rodzice realizując program nabierają umiejętności, świadomości i pewności wykonania zadań. Dzieci pod okiem instruktora i w Państwa rękach niezwykle szybko się uczą. Praca na linii instruktor – rodzic oraz rodzic – dziecko daje wszystkim wielką satysfakcję. Szalone zabawy dzieci i ich rodziców nie mają końca. Cała praca opiera się na naszym autorskim programie, opartym o europejskie i światowe trendy.

Cennik zajęć dla niemowląt

Pływanie dla niemowląt i małych dzieci. Każda niedziela – 30 minut.
W roku szkolnym 2018/ 2019 będziemy realizować 3 edycje: jesienną, zimową i wiosenną.

 

SUPER OFERTA! Każda seria to 11 tygodni zajęć w cenie 9 lekcji. 

Trening triathlonowy dla dorosłych

Trening triathlonowy

Triathlon to młoda, trudna i zarazem piękna dyscyplina sportu. Oferujemy zajęcia z pływania dla triathlonistów i trening triathlonowy dla młodzieży i dorosłych. Pływanie dynamiczne na długim dystansie musi być ekonomiczne byś zachował siły na kolejne etapy wyścigu triathlonowego. Nauczymy Cię jak to robić. Dołącz do jednej z naszych grup.

Cennik

Napisz lub zadzwoń do nas aby poznać aktualne ceny dla treningu triathlonowego.

 

KROK 1

Wypełnij formularz abyśmy mogli wybrać najlepszą grupę dla Twojego dziecka

KROK 2

Przeanalizujemy Twój formularz i skontaktujemy się aby ustalić szczegóły

KROK 3

Spotkamy się na pływalni i rozpoczniemy zajęcia

Formularz Osowa

Umiejętności

_

Preferowany dzień

Potwierdź zgodę

10 + 11 =

Gdańsk Osowa

Pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 81

Pływalnia Osowa

Pływalnia posiada basen pływacko – rekreacyjny o wymiarach 25 m x 12,5 m z czterema torami o głębokości od 1,1 m do 1,8 m, strefę z dwoma torami o głębokości od 1,1m do 1,22m

  • basen rekreacyjny o wymiarach 12,5m x 5m i głębokości od 0,8m do 0,9m z ciepłą wodą około 30 stopni

Wejście do budynku pływalni znajduje się od strony ul. Balcerskiego.

Telefon: +48 606 676 005

Email: szkola@hydrostacja.pl

Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk

Zajęcia na pływalni Osowa obsługiwane są przez firmę ZARK Sp. z o.o. Damian Mrożek i Katarzyna Winnicka.
nr rachunku mBank : 39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

Hydrostacja Osowa

NR KONTA mBank  39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

ZARK Sp. z o.o. Damian Mrożek i Katarzyna Winnicka

Strefa pytań

Jak dokonuję zapisu na zajęcia?

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY lub zadzwoń do nas, żeby zapytać o miejsca w grupie rówieśników, którzy prezentują podobny poziom umiejętności. Zapisy prowadzimy cały rok.

Jak wybieram czas i miejsce zajęć?

Żeby utrzymać wysoki poziom zajęć tworzymy grupy ściśle dopasowane pod względem poziomu zaawansowania i nie są one zbyt liczne.
Po otrzymaniu zgłoszenia z informacjami o Pływaku wybieramy najodpowiedniejszą grupę, konsultując godzinę zajęć w ramach karnetu.  Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie.

Co zabrać ze sobą na basen?

Dla dziecka pieluszkę do pływania, kosmetyki, jedzenie, jeśli już chodzi to klapeczki, można ale nie trzeba piankę do pływania. Dla rodzica ćwiczącego z dzieckiem czepek i czyściutkie klapki.

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!