Lekcje pływania                      w  Gdańsku Osowej

 TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022. ZJEDŹ NA DÓŁ STRONY I SKORZYSTAJ Z NASZEGO KALENDARZA ONLINE, ŻEBY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE W ODPOWIEDNIEJ GRUPIE. JEŚLI NIE WIDZISZ MIEJSCA W GRUPIE DLA SWOJEGO PŁYWAKA PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE NA EMAIL INFO@HYDROSTACJA.PL PODAJĄC WIEK, POZIOM UMIEJĘTNOŚCI, IMIĘ I NAZWISKO PŁYWAKA. NA POCZĄTKU ROKU JEST BARDZO DUŻO ZMIAN W GRAFIKU, WIĘC JEST SPORA SZANSA, ŻE ZNAJDZIEMY PROPOZYCJĘ DLA CIEBIE. 

Niemowlęta i dzieci do 6 roku życia, dzieci starsze oraz młodzież i dorosłych uczymy pływać w Gdańsku Osowej wyłącznie w niedzielne przedpołudnia od godziny 9 do 13:00. Jeśli niedziela nie jest dla Ciebie odpowiednia na lekcje pływania zapraszamy na pływalnię Witomino w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę.

Naszą szkołę pływania charakteryzuje niespotykana nigdzie organizacja. Małe, precyzyjnie dopasowane zespoły pływaków realizują wspólnie ze swoimi trenerami ciekawy i skuteczny program szkolenia. Dlatego możemy pochwalić się tym, że wielu z naszych młodych pływaków samodzielnie porusza się w najgłębszej części basenu w wieku 4 lat. Cieszymy się, bo nasi wychowankowie i ich rodzice lubią się bawić w wodzie i czują się w niej bezpiecznie.

Każdego roku doskonalimy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki doskonałym efektom nauczania i sukcesom naszych wychowanków jesteśmy rozpoznawalni w Trójmieście oraz niemal na każdym rogu spotkamy naszych znakomitych pływaków : )

Pływanie dla dzieci i młodzieży

Lekcje pływania

Zajęcia prowadzimy w małych zespołach (od 3 do 7 osób). Najlepsze zespoły o zacięciu sportowym bywają czasem liczniejsze. To propozycja zajęć dla dzieci od 4 roku życia!  Cel tych zajęć to m.in.: podnoszenie umiejętności poruszania się i bezpiecznego zachowania w wodzie, nauka pływania sportowymi stylami pływackimi i przygotowanie do starów w zawodach, przygotowanie do wszelkich egzaminów pływackich, poprawa wydolności organizmu i korekta postawy, rehabilitacja po urazach.

Trening pływacki

Zajęcia dla uczniów lubiących rywalizację sportową. Celem tych zajęć jest doskonalenie technik pływackich dla uczestników zawodów. Nasi wychowankowie startują w imprezach międzyszkolnych, międzyklubowych, Mistrzostwach Gdańska i Mistrzostwach Polski oraz otwartych zawodach triathlonowych dla dzieci i młodzieży. Najlepsi pływacy mogą też przystepować do kursów na ratowników wodnych.

Pływanie dla młodzieży i dorosłych

Realizujemy program na wszystkich poziomach umiejętności. Mamy w swojej ofercie zajęcia dla osób początkujących, takich które już nieco potrafią oraz grupy o zacięciu sportowym, które przygotowują się do startów w zawodach triathlonowych lub pływackich dla amatorów. Każdy z uczestników szkolenia kwalifikowany jest do grupy na swoim poziomie umiejętności. Cel tych zajęć to m.in.: podnoszenie umiejętności poruszania się i bezpiecznego zachowania w wodzie, nauka pływania sportowymi stylami pływackimi, poprawa kondycji, poprawa wydolności organizmu i korekta postawy, rehabilitacja po urazach, relaks i aktywny wypoczynek.

Cennik. Nauka pływania Gdańsk Osowa

Pierwszy semestr trwa od 5 września 2021 – 13 lutego  2022

 

Dni wolne od zajęć: 1, 11 listopada,  23 grudnia 2021 – 1 stycznia 2022 (przerwa świąteczna), 14-27 lutego 2022(ferie zimowe)ntanna)

Drugi semestr trwa od  28 lutego do 15 czerwca 2022

Dni wolne od zajęć:  14-18 kwietnia 2022 (przerwa wielkanocna) 30 kwietnia – 3 maja 2022 (majówka), 5 czerwca Zielone Świątki

Kalendarz zajęć i zapisy

Pływanie dla niemowląt i dzieci do lat 5

Niedzielne lekcje pływania dla niemowląt i małych dzieci do 5 lat

Pływanie dla niemowląt jest czymś wyjątkowym. W dzisiejszych czasach to nie jest moda, to styl życia. Rodzice realizując program nabierają umiejętności, świadomości i pewności wykonania zadań. Dzieci pod okiem instruktora i w Państwa rękach niezwykle szybko się uczą. Praca na linii instruktor – rodzic oraz rodzic – dziecko daje wszystkim wielką satysfakcję. Szalone zabawy dzieci i ich rodziców nie mają końca. Cała praca opiera się na naszym autorskim programie, opartym o europejskie i światowe trendy.

Cennik Pływanie dla niemowląt Niedziela Gdańsk Osowa

Pływanie dla niemowląt i małych dzieci. Każda niedziela – 30 minut.
W roku szkolnym 2021/2022 będziemy realizować 4 edycje po 9 tygodni: Edycja Wrzesień, Edycja Listopad, Edycja Luty, Edycja Kwiecień.

 

Trening triathlonowy dla dorosłych

Trening triathlonowy

Triathlon to młoda, trudna i zarazem piękna dyscyplina sportu. Oferujemy zajęcia z pływania dla triathlonistów i trening triathlonowy dla młodzieży i dorosłych. Pływanie dynamiczne na długim dystansie musi być ekonomiczne byś zachował siły na kolejne etapy wyścigu triathlonowego. Nauczymy Cię jak to robić. Dołącz do jednej z naszych grup.

Cennik

Napisz lub zadzwoń do nas aby poznać aktualne ceny dla treningu triathlonowego.

 

KROK 1
Wypełnij formularz abyśmy mogli wybrać najlepszą grupę dla Twojego dziecka

KROK 2
Przeanalizujemy Twój formularz i skontaktujemy się aby ustalić szczegóły

KROK 3
Spotkamy się na pływalni i rozpoczniemy zajęcia

Formularz Osowa. szkola@hydrostacja.pl

Umiejętności

_

Preferowany dzień

Potwierdź zgodę

9 + 2 =

Gdańsk Osowa

Pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 81

Pływalnia Osowa

Pływalnia posiada basen pływacko – rekreacyjny o wymiarach 25 m x 12,5 m z czterema torami o głębokości od 1,1 m do 1,8 m, strefę z dwoma torami o głębokości od 1,1m do 1,22m

  • basen rekreacyjny o wymiarach 12,5m x 5m i głębokości od 0,8m do 0,9m z ciepłą wodą około 30 stopni
Wejście do budynku pływalni znajduje się od strony ul. Balcerskiego.

Telefon: +48 606 904 005

Email: szkola@hydrostacja.pl

Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk

Zajęcia na pływalni Osowa obsługiwane są przez firmę ZARK Sp. z o.o. Damian Mrożek i Katarzyna Winnicka.
nr rachunku mBank : 39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

Hydrostacja Osowa

NR KONTA mBank  39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

ZARK Sp. z o.o. Damian Mrożek i Katarzyna Winnicka

Strefa pytań

1. Jak dokonuję zapisu na zajęcia pływania?

W ELEKTRONICZNYM KALENDARZU naszych zajęć ZAPISZ PŁYWAKA DO GRUPY. Znajdź grupę rówieśników, którzy prezentują podobny poziom umiejętności. Rezerwuj miejsce w odpowiedniej grupie, a jeśli masz kłopot z określeniem poziomu umiejętności zadzwoń lub napisz do nas. Zapisy prowadzimy cały rok, ale koniec sierpnia i początek września to okres wzmożonych zapisów. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tej kwestii. Bardzo zależy nam na najwyższym poziomie zajęć, dlatego „nie wrzucamy wszystkich pięciolatków do jednego kotła”.

 

 

 

 

4. Jak wyglądają edycje pływania dla niemowląt i małych dzieci do 4 lat?

W grafiku zaplanowane są 4 edycje zajęć po 30 minut. Cena zawiera: wstęp dziecka i rodzica do wody i szkolenie. W roku zaplanowane są  edycje: wrzesień, listopad, luty i kwiecień.  Karnety obejmują 9 lekcji.

Ponieważ lekcje dla małych dzieci do 4 roku życia mamy tylko 1 raz w tygodniu to od kilku lat proponujemy następująca formę odrabiania,  z której rodzice chętnie korzystają. Za skutecznie odwołane 2 lekcje w każdej edycji można skorzystać w z pływalni w w wybranej przez Państwa formie: a) popływać rekreacyjnie 40 minut w naszych godzinach pracy na Osowej lub dołączyć dowolnego pływaka w wieku 5 – 50 lat do jednej z grup szkoleniowych na pływalni Osowa lub Witomino.

2. Jak wybieram czas i miejsce lekcji pływania?

Żeby utrzymać wysoki poziom zajęć tworzymy grupy ściśle dopasowane pod względem poziomu zaawansowania i nie są one zbyt liczne.
Poszukaj grupy w odpowiednim wieku i na dopasowanym poziomie pływackim w systemie ActivNow i zgłoś za jego pomocą uczestnika zajęć pływackich.

3. Jak przygotować niemowlę lub małe dziecko na basen?

Dla dziecka należy przygotować pieluszkę do pływania, po pływaniu kosmetyki i jedzenie. Jeśli dziecko już chodzi to klapeczki – najlepiej z zapinaną piętą. Można też wyposażyć malucha piankę do pływania. Dla rodzica ćwiczącego z dzieckiem potrzebny jest czepek i czyściutkie klapki. Na zajęcia trzeba przyjść z wyprzedzeniem żeby wchodzić do wody punktualnie o wyznaczonej godzinie. Rodzic powinien być tego dnia uśmiechnięty i zrelaksowany, bo nastrój dorosłych ma ogromny wpływ na samopoczucie dziecka. Bawmy się wspólnie w czasie tych zajęć!

Call Now Button

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!