Lekcje pływania
w  Gdańsku Osowej

 OTWARTE ZAPISY NA DRUGI SEMESTR 2023/2024 JUŻ TRWAJĄ

Niemowlęta i dzieci do 6 roku życia, dzieci starsze oraz młodzież i dorosłych uczymy pływać w Gdańsku Osowej wyłącznie w niedzielne przedpołudnia od godziny 9:00 do 13:00. Jeśli niedziela nie jest dla Ciebie odpowiednia na lekcje pływania zapraszamy na pływalnię Gdynia Witomino (14 km)  w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę lub do CS Kielno 10 km od wtorku do niedzieli.

Naszą szkołę pływania na pływalni Gdańsk Osowa charakteryzuje niespotykana nigdzie organizacja. Małe, precyzyjnie dopasowane zespoły pływaków realizują wspólnie ze swoimi trenerami ciekawy i skuteczny program szkolenia. Dlatego możemy pochwalić się tym, że wielu z naszych młodych pływaków samodzielnie porusza się w najgłębszej części basenu w wieku 4 lat. Cieszymy się, bo nasi wychowankowie i ich rodzice lubią się bawić w wodzie i czują się w niej bezpiecznie.

Każdego roku doskonalimy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki doskonałym efektom nauczania i sukcesom naszych wychowanków jesteśmy rozpoznawalni w Gdańsku Osowej i całym Trójmieście oraz niemal na każdym rogu spotkamy naszych znakomitych pływaków : )

Pływanie dla dzieci i młodzieży

Lekcje pływania Gdańsk Osowa

Nasza specjalność czyli nauka pływania dla dzieci i młodzież realizowana jest w małych grupach od 3 do 7 osób. Prowadzimy również lekcje pływania indywidualne oraz lekcje w formie: dwóch pływaków + trener.  Najlepsze grupy pływaków o wysokich umiejętnościach i z zacięciem sportowym bywają czasem nieco większe. Oferujemy zajęcia pływackie dla dzieci od 4 roku życia! Cel realizowanych przez naszych trenerów pływania lekcji to m.in.: poprawa techniki pływania i bezpiecznego zachowania w wodzie, nauka pływania sportowymi stylami i przygotowanie do startów w zawodach, przygotowanie do wszelkich egzaminów pływackich. Dodatkowo lekcje pływania i trening pływacki poprawiają wydolność organizmu i korygują sylwetkę. Zajęcia na pływalni to znakomita rehabilitacja po urazach.

Trening pływacki w Gdańsku Osowej

Zajęcia dla uczniów lubiących rywalizację sportową. Celem tych zajęć jest doskonalenie technik pływackich dla uczestników zawodów. Nasi wychowankowie startują w imprezach międzyszkolnych, międzyklubowych, Mistrzostwach Gdańska i Mistrzostwach Polski oraz otwartych zawodach triathlonowych dla dzieci i młodzieży. Najlepsi pływacy mogą też przystepować do kursów na ratowników wodnych.

Pływanie dla młodzieży i dorosłych

Realizujemy program na wszystkich poziomach umiejętności. Mamy w swojej ofercie zajęcia dla osób początkujących, takich które już nieco potrafią oraz grupy o zacięciu sportowym, które przygotowują się do startów w zawodach triathlonowych lub pływackich dla amatorów. Każdy z uczestników szkolenia kwalifikowany jest do grupy na swoim poziomie umiejętności. Cel tych zajęć to m.in.: podnoszenie umiejętności poruszania się i bezpiecznego zachowania w wodzie, nauka pływania sportowymi stylami pływackimi, poprawa kondycji, poprawa wydolności organizmu i korekta postawy, rehabilitacja po urazach, relaks i aktywny wypoczynek.

Cennik. Nauka pływania Gdańsk Osowa

od 10 września 2023 do 28 stycznia 2024

 

Dni wolne od zajęć: 1, 11 listopada,  23 grudnia 2023 – 1 stycznia 2024 (przerwa świąteczna), 6 stycznia 2024, 29 stycznia – 11 lutego 2024 (ferie zimowe)

od 12 lutego do 16 czerwca 2024

Dni wolne od zajęć:  28.03-1.04.2024 (przerwa wielkanocna), 1-5 maja 2024 (majówka), 19 maja Zielone Świątki, 30 maja Boże Ciało Ciało

Na urządzeniach mobilnych w widoku jednego dnia, możesz przeskakiwać pomiędzy dniami, używając strzałek obok daty.

INFO

Ceny w cenniku dotyczą całego semstru, bądź edycji zajęć pływania. Zapisujac się w trakcie trwania kursu płacisz tylko za pozostałą liczbę zajęć pływania.

Pozostała liczba zajęć wyświeta się w formularzu zapisu, po wczesniejszym kliknięciu konkretnych zajęć.

Zapisy Online

Pływanie dla niemowląt i dzieci do lat 4 w Gdańsku Osowej

Niedzielne lekcje pływania dla niemowląt i małych dzieci do 4 lat czyli popularne Aqua Baby.

Pływanie dla niemowląt jest czymś wyjątkowym. W dzisiejszych czasach to nie jest moda, to styl życia. Rodzice naszych małych pływaków realizując program nauczania nabierają umiejętności, świadomości i pewności wykonania zadań. Na nasze lekcje Aqua Baby zapewniamy znakomite warunki: ciepłe i czyste, nowoczesne brodziki ze znakomicie uzdatnianą wodą. Małe dzieci pływają pod okiem instruktorów i w asyście rodzica lub opiekuna. Realizowane w tej formie lekcje pływania dla maluchów sprawiają, że małe nurki niezwykle szybko się uczą. Praca na linii instruktor pływania dla niemowląt – rodzic oraz rodzic – pływające niemowlę daje wszystkim uczestnikom wielką satysfakcję. Szalone zabawy w basenie małych dzieci i ich rodziców nie mają końca. Cała nauka pływania dla niemowląt i nauka pływania dla małych dzieci opiera się na naszym autorskim programie, opartym o inspiracje ze szkoły pływania Lilli Arendt (Niemcy) i Roba MacCoya (USA).

Cennik: Pływanie dla niemowląt

Gdańsk Osowa – Niedziela

Pływanie dla niemowląt i małych dzieci. Każda niedziela – 30 minut.
W roku szkolnym 2022/2023 będziemy realizować 4 edycje: Edycja Wrzesień, Edycja Listopad, Edycja Luty, Edycja Kwiecień.

 

Trening triathlonowy dla dorosłych

Trening triathlonowy

Triathlon to młoda, trudna i zarazem piękna dyscyplina sportu. Oferujemy zajęcia z pływania dla triathlonistów i trening triathlonowy dla młodzieży i dorosłych. Pływanie dynamiczne na długim dystansie musi być ekonomiczne byś zachował siły na kolejne etapy wyścigu triathlonowego. Nauczymy Cię jak to robić. Dołącz do jednej z naszych grup.

Szkoła Pływania Hydrostacja
Gdańsk Osowa

Pływalnia przy Szkole Podstawowej Nr 81

Pływalnia Gdańsk Osowa

Pływalnia w Gdańsku Osowej posiada basen pływacko – rekreacyjny o wymiarach 25 m x 12,5 m z czterema torami o głębokości od 1,1 m do 1,8 m, strefę z dwoma torami o głębokości od 1,1m do 1,22m

  • basen rekreacyjny o wymiarach 12,5m x 5m i głębokości od 0,8m do 0,9m z ciepłą wodą około 30 stopni
Wejście do budynku pływalni znajduje się od strony ul. Balcerskiego.

Telefon: +48 606 904 005

Email: szkola@hydrostacja.pl

Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk

Zajęcia na pływalni Osowa obsługiwane są przez firmę ZARK Sp. z o.o. Damian Mrożek i Katarzyna Winnicka.
nr rachunku mBank : 39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

Hydrostacja Gdańsk Osowa

NR KONTA mBank  39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

ZARK Sp. z o.o. Damian Mrożek i Katarzyna Winnicka

Strefa pytań

1. Jak dokonuję zapisu na zajęcia pływania?

W ELEKTRONICZNYM KALENDARZU naszych zajęć ZAPISZ PŁYWAKA DO GRUPY. Znajdź grupę rówieśników, którzy prezentują podobny poziom umiejętności. Rezerwuj miejsce w odpowiedniej grupie, a jeśli masz kłopot z określeniem poziomu umiejętności zadzwoń lub napisz do nas. Zapisy prowadzimy cały rok, ale koniec sierpnia i początek września to okres wzmożonych zapisów. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tej kwestii. Bardzo zależy nam na najwyższym poziomie zajęć, dlatego “nie wrzucamy wszystkich pięciolatków do jednego kotła”.

 

 

 

 

4. Jak wyglądają edycje pływania dla niemowląt i małych dzieci do 4 lat?

W roku szkolnym zaplanowane są 4 edycje zajęć: wrzesień, listopad, luty i kwiecień. Każda z edycji obejmuje 9 – 10  lekcji. Lekcje pływania dla niemowląt i małych dzieci trwają po 30 minut. Cena zawiera: wstęp dziecka i rodzica do wody + profesjonalne szkolenie. Wyodrębniliśmy takie grupy wiekowe dla Aqua Baby: 3-12 miesięcy, 1-2 lata, 2-3 lata, 3-4 lata. 

2. Jak wybieram czas i miejsce lekcji pływania?

Żeby utrzymać wysoki poziom zajęć tworzymy grupy ściśle dopasowane pod względem poziomu zaawansowania i nie są one zbyt liczne.
Poszukaj grupy w odpowiednim wieku i na dopasowanym poziomie pływackim w systemie ActiveNow i zgłoś za jego pomocą uczestnika zajęć pływackich.

3. Jak przygotować niemowlę lub małe dziecko na basen?

Dla dziecka należy przygotować pieluszkę do pływania, po pływaniu kosmetyki i jedzenie. Jeśli dziecko już chodzi to klapeczki – najlepiej z zapinaną piętą. Można też wyposażyć malucha piankę do pływania. Dla rodzica ćwiczącego z dzieckiem potrzebny jest czepek i czyściutkie klapki. Na zajęcia trzeba przyjść z wyprzedzeniem żeby wchodzić do wody punktualnie o wyznaczonej godzinie. Rodzic powinien być tego dnia uśmiechnięty i zrelaksowany, bo nastrój dorosłych ma ogromny wpływ na samopoczucie dziecka. Bawmy się wspólnie w czasie tych zajęć!

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia Aqua Baby

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

KIELNO 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

 

OSOWA

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

_

Jak dokonać zapłaty za zajęcia?

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

KIELNO + WITOMINO

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

 

OSOWA

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

_

Call Now Button