Zapraszamy Państwa na nasze zorganizowane spływy kajakowe w długi weekend. Codziennie mamy dla Państwa kilka opcji tras kajakowych.

 

Serdecznie zapraszamy na spływ kajakowy w Boże Ciało z domowym ciastem w cenie !
Oferujemy Państwu trzy warianty spływów:
WARIANT 1. Hydrostacja – Osowo Leśne – długość odcinka to ok 21km i 4 – 4,5h efektywnego wiosłowania.
Najłatwiejszy, spokojny i leniwy odcinek do pływania nawet z dziećmi ! Po drodze dostępne biwaki zorganizowane oraz klika niezorganizowanych, ale ładnych i idealnych na piknik miejsc.
SZCZEGÓŁY:
od 9:30 wydajemy sprzęt w Czarnej Wodzie NA NASZEJ PRZYSTANI zgodnie z zamówieniem. Odbiór kajaków i transport grupy o 16:30 w Osowie Leśnym. Powrót zorganizowanym transportem do Hydrostacji.
WARIANT 2. Bąk – Hydrostacja – długość odcinka to ok 23km i 5h efektywnego wiosłowania.
Najtrudniejszy odcinek rzeki, dla osób które już pływają kajakami. Po drodze kilka powalonych drzew oraz przenoska kajaków w Wojtalu.
Po drodze znajduje się kilka miejsc na piknik.
SZCZEGÓŁY:
o 9:30 spotkanie w Czarnej Wodzie NA NASZEJ PRZYSTANI, dopełnienie wszystkich formalności, wydanie kamizelek, następnie wyjazd zorganizowanym transportem o 10:30 do Bąka. Kajakarze spływają do naszej przystani.
WARIANT 3. Wojtal – Hydrostacja – długość odcinka to ok 14km i 3h efektywnego wiosłowania.
Dość łatwy odcinek rzeki, choć nie bez przeszkód. Po drodze znajduje się kilka miejsc na piknik.
SZCZEGÓŁY:
o 11:45 spotkanie w Czarnej Wodzie NA NASZEJ PRZYSTANI, dopełnienie wszystkich formalności, wydanie kamizelek, następnie wyjazd zorganizowanym transportem o 12:30 do Wojtala. Kajakarze spływają do naszej przystani.

Wszystko odbędzie się zgodnie z zapisami rozporządzenia ws. zasad higieny w czasie epidemii. Każdy z uczestników zobowiązany jest do ubrania maseczki podczas transportu.
Po powrocie na naszej przystani czekać będą przygotowane ognisko wraz z paleniskiem. Uczestnicy spływu powinni zaopatrzyć się w swój prowiant: kiełbaski, pieczywo, picie etc.  Dla chętnych dostępne jest boisko do siatkówki, drewniane wiaty.
KAWAŁEK PYSZNEGO DOMOWEGO CIASTA DLA KAŻDEGO 🙂

CENNIK WYPOŻYCZENIA WRAZ Z TRANSPORTEM
1. miejsce w kajaku 2 osobowym lub w kanu 75 zł/os.
2. Trzecia osoba w kajaku (max. dziecko do 6 lat) dopłata 30 zł / os. Kajaki 3 osobowe posiadają dodatkowe trzecie siedzisko dla dziecka do 6 lat.
3. Trzecia i czwarta osoba w kanu po 30 zł/os. Można też płynąć w kanu, które pomieści 4 osoby tj. 2 dorosłych i 2 dzieci.
W cenę wliczono: miejsce w kajaku lub miejsce w canoe (kanu), kamizelkę asekuracyjną, wiosło, transport sprzętu i grupy na start, 1 wodoszczelny worek kajakowy na każdą rodzinę, kawałek ciasta.
4. Pstrąg wędzony – dodatkowa opcja 30zł / porcja. Rezerwuj razem z kajakami.
Rezerwuj sprzęt i transport pisząc email na info@hydrostacja.pl w formacie: Imię, nazwisko, nr telefonu, całkowita liczba uczestników w tym liczba dzieci do 6 lat, które płyną jako 3 osoba w kajaku lub 3 i 4 osoba w kanu. Nie jesteśmy organizatorem spływu tylko wypożyczającym sprzęt na tym odcinku.
REZERWACJA NASTĄPI GDY DOSTANIESZ POZYTYWNĄ ODPOWIEDŹ O DOSTĘPNOŚCI SPRZĘTU I PO WPŁACIE ZALICZKI 30zł/os zaliczki na konto firmy. W tytule przelewu proszę dopisać: spływ+data+imię i nazwisko, liczba zgłaszanych osób dorosłych i dzieci.
Nr rachunku 86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

 

 

Call Now Button