Szanowni pływacy !

Postanowiliśmy od tego roku wprowadzić system elektronicznej obsługi w naszej szkole pływania. Ma to na celu m.in. usprawnienie zapisów, odwoływanie zajęć elektronicznie, sprawdzanie obecności i płatności za zajęcia.

Aby się zarejestrować i zapisać na zajęcia należy wejść na naszą stronę internetową www.hydrostacja.pl/zapisy Znajdziecie tam Państwo odnośnik zapisów. Należy w kalendarzu wybrać interesującą Państwa grupę. My otrzymujemy zgłoszenie i następnie je zatwierdzamy lub w przypadku złego doboru grupy albo braku miejsc odrzucamy. Poprzez email otrzymujecie Państwo potwierdzenie zapisów oraz link do rejestracji w systemie ActiveNow. Prosimy o rejestrację, aby móc widzieć wszystkie informacje związane z zajęciami.

PODCZAS ZAPISÓW NA ZAJĘCIA PROSIMY O WYFILTORWANIE MIEJSCA ZAJĘĆ ORAZ WIEKU I UMIEJĘTNOŚCI PŁYWAKA

W przypadku odmiennego poziomu umiejętności pływaka od grupy, może on zostać przeniesiony w ciągu semestru do grupy o odpowiednim poziomie.

Osoby, który nie wykorzystały karnetu w semestrze letnim 2019/2020 będą miały przypisane  środki finansowe po rejestracji w swoim panelu klienta.

Oczywiście nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów 606904005, 606676005. Na wszystkie pytania i wątpliwości postaramy się odpowiedzieć.

* Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA

Do zobaczenia w wodzie !

Zespół Hydrostacji

Call Now Button