KOLEJNA ZMIANA !!!
W związku z kolejną decyzją w/s zamknięcia pływalni informujemy, że w dniach:
od 13 marca (sobota) do 9 KWIETNIA (piątek) BĘDZIE PRZERWA W ZAJĘCIACH zarówno na pływalni Gdynia Witomino i Gdańsk Osowa.
Wszystkim karnetom na obu pływalniach w systemie ActiveNow przypiszemy ww. przerwę. Pula zajęć spadnie, a kwoty za karnety proporcjonalnie się zmniejszą. Każdorazowo gdy następuje taka przerwa proszę mieć pewność, że opłaty za karnety są pomniejszane. Zawsze to można sprawdzić w panelu ActiveNow i porównać z ofertą na ten semestr ze strony internetowej. Oczywiście zawsze służymy pomocą w wyjaśnieniu zachodzących zmian, różnic w cenie końcowej, wielkości nadpłat/niedopłat etc. W tej kwestii proszę kontaktować się bezpośrednio z naszą panią „od papierków” Agnieszką Wolny na adres: szkola@hydrostacja.pl i na 606676005.
*  KŁOPOTY ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ NIE ZNIKNĄ NAGLE. POTRAFIMY JUŻ Z TYM ŻYĆ I NADAL UPRAWIAĆ SPORT. OBECNE ZAWIROWANIA ZWIĄZANE Z CZASOWYM ZAMYKANIEM PŁYWALNI TO DLA NAS SPRAWDZIAN CHARAKTERÓW I NIE PĘKAMY. 
NIE DAJMY SIĘ! PODEJMUJĄC AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ PODNOSIMY ODPORNOŚĆ, WIĘC JEŚLI W DANYM TYGODNIU NIE MOŻNA PŁYWAĆ ZAFUNDUJ SOBIE I DZIECKU SPACER,  MARSZOBIEG CZY PRZEJAŻDŻKĘ ROWERAMI. I NIE PĘKAMY! ŻYJEMY NADZIEJĄ NA SZYBKI POWRÓT NA BASENY. 
*  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA
Call Now Button