Profile kadry Hydrostacji

Nasi instruktorzy mają wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w nauce pływania. Woda to ich żywioł, a pozytywne usposobienie gwarantuje przyjacielski przebieg zajęć.

Damian Mrożek

Założyciel Hydrostacji.

Jako trener pływania pracuje od 1999 roku.
Absolwent AWF – trener pływania II klasy sportowej, instruktor WOPR, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo, kierownik placówek wypoczynku, instruktor narciarstwa zjazdowego i snowboardu podczas zimowych wyjazdów.

Damian jest miłośnikiem sportów wytrzymałościowych. Pierwsze było pływanie, potem biegi z wynikami życiowymi: 10km – 35:54, Półmaraton 1:19:40, Maraton 2:48:11,. 1/2 IRONMAN Herbalife 2015 zakończył z wynikiem 4:47:08. Zimą obowiązkowe są treningi i starty w biegach narciarskich stylem klasycznym i łyżwowym na długich dystansach podczas Biegu Piastów, Jizerskiej 50 i innych wyścigów czeskiego Ski Tour.

Agnieszka Wolny

Obsługa klienta w naszej szkole pływania i podczas zapisów na wyjazdy latem i zimą. Zazwyczaj to z nią macie Państwo kontakt telefoniczny i mailowy ws. zajęć na pływalni. Oprócz obowiązków na pływalniach interesuje się i zajmuje krawiectwem. Ma do tego dar.
W wolnych chwilach uprawia turystykę pieszą i rowerową z hasłem przewodnim ” Zwiedzaj nie śpij”.
.

Katarzyna Winnicka

Instruktorka Pływania Sportowego z Licencją PZP i Instruktor Rekreacji Ruchowej w Kajakarstwie. Ratownik Wodny z krwi i kości. Ma oczy dookoła głowy w każdej sytuacji.  Jest cierpliwa i niezwykle lubiana przez dzieci.  Kierownik zespołu na pływalni Gdańsk Osowa. Oprócz pasji do pływania sportowego bardzo ją ciągnie do extremalnego wydania kajakarstwa tj. do freestyle’u, gdzie najbardziej lubi wykonywać salto w kajaku. Zimą narty zjazdowe i narty biegowe to podstawa.

Grzegorz Rzeźnik

Instruktor Pływania Sportowego z Licencją PZP. Zajmuje się u nas nauką pływania dla małych dzieci od 4 roku życia, pływaniem starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Joanna Szeszuła

Absolwentka AWFiS Gdańsk, pedagog – nauczyciel wychowania fizycznego i trener pływania 2 klasy. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć na pływalni. Ambitnie realizuje obrane cele.

Patrycja Żal

Instruktorka Pływania Sportowego z Licencją PZP, ratownik wodny, opiekun kolonijny.  Cierpliwa, uśmiechnięta, dociekliwa i konsekwentna w działaniu.
Pływa od 3 roku życia, w wieku 7 lat trafia do klasy pływackiej, a następnie do klubu UKS Dwójka Morena Gdańsk gdzie trenuje następne 6 lat.
Najlepsze osiągnięcia: Korespondencyjne Mistrzostwa Polski I. miejsce na 100 m grzbietowym z czasem 1:37.93 w wieku 10 lat. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego VI miejsce na 100 m Motylkowym z czasem 1:28.46 w wieku 12 lat. Do dzisiaj trzyma rekord klubu na 200 m stylem motylkowym z czasem 2:56.44, który pobiła mając 12 lat. Był to także V wynik w Polsce.
Zainteresowania: nauki medyczne i fotografia. Hobbystycznie jazda konna  freestyle na rolkach. Obecnie studentka Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Call Now Button