Profile kadry Hydrostacji

Nasi instruktorzy mają wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w nauce pływania. Woda to ich żywioł, a pozytywne usposobienie gwarantuje przyjacielski przebieg zajęć.

Damian Mrożek

Założyciel Hydrostacji.

Jako trener pływania pracuje od 1999 roku.
Absolwent AWF – trener pływania II klasy sportowej, instruktor WOPR, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo, kierownik placówek wypoczynku, instruktor narciarstwa zjazdowego i snowboardu podczas zimowych wyjazdów.
Damian jest miłośnikiem sportów wytrzymałościowych. Pierwsze było pływanie, potem biegi z wynikami życiowymi: 10km – 35:54, Półmaraton 1:19:40, Maraton 2:48:11,. 1/2 IRONMAN Herbalife 2015 zakończył z wynikiem 4:47:08. Zimą obowiązkowe są treningi i starty w biegach narciarskich stylem klasycznym i łyżwowym na długich dystansach podczas Biegu Piastów, Jizerskiej 50 i innych wyścigów czeskiego Ski Tour.

Agnieszka Wolny

Obsługa klienta w naszej szkole pływania i podczas zapisów na wyjazdy latem i zimą. Zazwyczaj to z nią macie Państwo kontakt telefoniczny i mailowy ws. zajęć na pływalni. Oprócz obowiązków na pływalniach interesuje się i zajmuje krawiectwem. Ma do tego dar.
W wolnych chwilach uprawia turystykę pieszą i rowerową z hasłem przewodnim ” Zwiedzaj nie śpij”.
.

Katarzyna Winnicka

Instruktorka Pływania Sportowego z Licencją PZP i Instruktor Rekreacji Ruchowej w Kajakarstwie. Ratownik Wodny z krwi i kości. Ma oczy dookoła głowy w każdej sytuacji.  Jest cierpliwa i niezwykle lubiana przez dzieci.  Kierownik zespołu na pływalni Gdańsk Osowa. Oprócz pasji do pływania sportowego bardzo ją ciągnie do extremalnego wydania kajakarstwa tj. do freestyle’u, gdzie najbardziej lubi wykonywać salto w kajaku. Zimą narty zjazdowe i narty biegowe to podstawa.

Patrycja Żal

Instruktorka Pływania Sportowego z Licencją PZP, ratownik wodny, opiekun kolonijny.  Cierpliwa, uśmiechnięta, dociekliwa i konsekwentna w działaniu.
Pływa od 3 roku życia, w wieku 7 lat trafia do klasy pływackiej, a następnie do klubu UKS Dwójka Morena Gdańsk gdzie trenuje następne 6 lat.
Najlepsze osiągnięcia: Korespondencyjne Mistrzostwa Polski I. miejsce na 100 m grzbietowym z czasem 1:37.93 w wieku 10 lat. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego VI miejsce na 100 m Motylkowym z czasem 1:28.46 w wieku 12 lat. Do dzisiaj trzyma rekord klubu na 200 m stylem motylkowym z czasem 2:56.44, który pobiła mając 12 lat. Był to także V wynik w Polsce.
Zainteresowania: nauki medyczne i fotografia. Hobbystycznie jazda konna  freestyle na rolkach. Obecnie studentka Uniwersytetu Gdańskiego.

Karolina Sabiniarz 

Absolwentka 

Joanna Szeszuła

Absolwentka AWFiS Gdańsk, pedagog – nauczyciel wychowania fizycznego i trener pływania 2 klasy. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć na pływalni. Ambitnie realizuje obrane cele.

Ola Figas

Absolwentka 

Julia Maślij

Absolwentka 

Pavlo Fursa

Absolwent

Artur Sabiniarz

Absolwent

Łukasz Trzeciak

Absolwent

Janusz Bulanda

Absolwent

Grzegorz Rzeźnik

Instruktor Pływania Sportowego z Licencją PZP. Zajmuje się u nas nauką pływania dla małych dzieci od 4 roku życia, pływaniem starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Call Now Button