Profile kadry Hydrostacji

Nasi instruktorzy mają wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w nauce pływania. Woda to ich żywioł, a pozytywne usposobienie gwarantuje przyjacielski przebieg zajęć.

Damian Mrożek

Założyciel Hydrostacji.

Jako trener pływania pracuje od 1999 roku.
Absolwent AWF – trener pływania II klasy sportowej, instruktor WOPR, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo, kierownik placówek wypoczynku, instruktor narciarstwa zjazdowego i snowboardu podczas zimowych wyjazdów.

Damian jest miłośnikiem sportów wytrzymałościowych. Pierwsze było pływanie, potem biegi z wynikami życiowymi: 10km – 35:54, Półmaraton 1:19:40, Maraton 2:48:11,. 1/2 IRONMAN Herbalife 2015 zakończył z wynikiem 4:47:08. Zimą w przygotowaniach do sezonu obowiązkowe są treningi i starty w biegach narciarskich stylem klasycznym i łyżwowym.

Agnieszka Wolny

Obsługa klienta w naszej szkole pływania i podczas zapisów na wyjazdy latem i zimą. Zazwyczaj to z nią macie Państwo kontakt telefoniczny i mailowy ws. zajęć na pływalni. Oprócz obowiązków na pływalniach interesuje się i zajmuje krawiectwem. Ma do tego dar.
W wolnych chwilach uprawia turystykę pieszą i rowerową z hasłem przewodnim ” Zwiedzaj nie śpij”.
.

Katarzyna Bejnar

Absolwentka AWFiS w Gdańsku. Trener pływania 2 klasy sportowej. Ratownik wodny WOPR. Kurs wychowawcy kolonijnego i od 2018 kierownik placówek wypoczynku.

Od dziecka związana jest z pływaniem. Zaczynała 8 letnią karierą w klubie MTP Kormoran Olsztyn. Ma za sobą również starty w triathlonie. Swoje sportowe doświadczenie wykorzystuje dziś w pracy. Wyróżnia ją niezwykła cierpliwość i spokój oraz odpowiedzialność i pracowitość. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi na pływalni i na obozach letnich.

Katarzyna Winnicka

Instruktorka Pływania Sportowego z Licencją PZP i Rekreacji Ruchowej w Kajakarstwie. Ratownik Wodny z krwi i kości. Ma oczy dookoła głowy w każdej sytuacji.  Jest cierpliwa i niezwykle lubiana przez dzieci.  Oprócz pasji do pływania sportowego bardzo ją ciągnie do extremalnego wydania kajakarstwa tj, do freestyle’u, gdzie najbardziej lubi wykonywać salto w kajaku.

Zuza

Instruktorka Pływania Sportowego z Licencją PZP

Asia

Pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego i trener pływania 2 klasy

Magdalena Latos-Kleina

Pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego i trener pływania 2 klasy sportowej. Od 2004 roku pracuje w zawodzie. Była dwukrotną medalistką Pucharu Świata na dystansie 400m stylem zmiennym.
48 razy była Mistrzynią Polski w stylu zmiennym i dowolnym. Należała do kadry narodowej wśród juniorów jak i seniorów.

Dariusz Sobczyński

Absolwent AWF, nauczyciel wychowania fizycznego od 2012 roku i instruktor sportu o specjalności pływanie. Dodatkowo ukończył studia w kierunku Gimnastyka Korekcyjna i Kompensacyjna. Uczestnik zawodów triathlonowych i wielu biegów ulicznych. Prywatnie miłośnik kolarstwa szosowego i MTB.

Mateusz Kazimierczak

Instruktor pływania, ratownik wodny + kwalifikowana pierwsza pomoc. Posiada uprawnienia instruktora pływania i bardzo duże doświadczenie w pracy na kąpieliskach morskich, jak i na basenie w charakterze ratownika wodnego oraz kierownika kąpieliska.
„Woda, pływanie, ratownictwo to moja pasja”

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!