Drodzy pływacy i rodzice.

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń związanych z COVID 19 musimy czasowo ograniczyć zakres naszych zajęć na pływalniach.
Ograniczenia będą obowiązywały do końca stycznia. Mamy nadzieję, że nie dłużej.

OTO INFORMACJE NA NAJBLIŻSZE 2 TYGODNIE TJ. DO 31 STYCZNIA 2021

1. Obecne grafiki zajęć zostają zawieszone. Będziemy w nich na bieżąco wprowadzać zmiany dat związane z obecną – nieplanowaną przerwą. Zmienimy oczywiście ilości zajęć i pomniejszymy wartości skracanych karnetów. Obecnie widzicie Państwo na swoich kontach zajęcia pierwszego semestru, który obowiązuje do dnia 14 lutego włącznie.

Nie trzeba ponownie zapisywać dzieci na zajęcia przez system ActiveNow. Przedłużyliśmy również aktywne karnety na drugi semestr, który planujemy zacząć od 15 lutego 2021. Gdyby wymuszona przerwa się przedłużała ponownie będziemy korygować aktywne karnety. 

2. JEST JEDNO ROZWIĄZANIE W OBECNEJ SYTUACJI. Osoby, które chcą uczestniczyć w zajęciach na basenie już w najbliższych dniach tj. do czasu zniesienia obowiązujących ograniczeń, muszą posiadać licencję Polskiego Związku Pływackiego (PZP) lub Polskiego Związku Triathlonowego (PZTri). Wkrótce podamy szczegóły jak je uzyskać.

Call Now Button