SZANOWNI PAŃSTWO.

Od 17 do 26.10.2020 pływalnie ponownie będą zamknięte. W związku z tym wszystkie zajęcia pływackie zostają zawieszone aż do poniedziałku 26.10.2020. Wszystkie dotychczas wpłacone środki są zamrożone na kontach Szkoły Pływania HYDROSTACJA i nie przepadną. Wzorem poprzedniego semestru czekamy na możliwość ponownego uruchomienia zajęć pływackich.

TYMCZASEM NIE CZEKAMY BIERNIE.
Chcemy podjąć wyzwanie jakie sprezentował nam Covid i rządzący w tym kraju. OD NAJBLIŻSZEGO TYGODNIA zamierzamy uruchomić program zajęć rekreacyjnych i sportowych w plenerze!

GDZIE?
Zbiórki zazwyczaj będą na boisku przy pływalni Witomino lub Osowa oraz na plaży w Gdyni i Gdańsku Jelitkowie.
Miejsce zajęć: Las i plaża najczęściej, czasem będzie to boisko.

CO PROPONUJEMY?
Będą to zajęcia dla dzieci i młodzieży od 6 do 17 roku życia. A jeśli trafi się jeszcze ciepły weekend to zamierzamy zrealizować 2 h zajęcia kajakowe po jeziorze Wysockim w Gdańsku Osowej.

KTO?
W naszej krwi krąży sportowy duch. Wszyscy nasi trenerzy i instruktorzy mają ciekawe życiorysy sportowe. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sportów wodnych takich jak pływanie, kajaki, ratownictwo wodne. Jesteśmy niezwykle wyczuleni w kwestii bezpieczeństwa nad wodą stąd wielki nacisk z naszej strony na kształtowanie prawidłowych postaw uczestników zajęć. Nasze zainteresowania koncentrują się również wokół biegania i triathlonu, dlatego w programie znajdą się m.in.: imprezy na orientację, jazda rowerami, nauka i doskonalenie gry w badmintona na pełnowymiarowych boiskach, które rozstawimy na leśnym parkingu, gry i zabawy w terenie, podchody, turniej sprawnościowy.
OPIEKĘ NAD DZIEĆMI sprawować będzie nasza super wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorów i trenerów. Na jedną osobę kadry przypadać będzie max. 9 dzieci, bo przecież większych zgromadzeń nie można organizować.

Piszemy program zajęć na najbliższe dni. W niedzielę pojawi się propozycja zajęć na nadchodzący tydzień.

Do zobaczenia

Call Now Button