W związku z czasowym zawieszeniem zajęć na pływalni informujemy, że Państwa środki nie przepadną. Wszystkie karnety na pływalniach liczymy do dnia 12 marca 2020 roku włącznie. Resztę można zagospodarować w wybrany przez Państwa sposób:

1. POZOSTAWIENIE WPŁAT za niezrealizowane zajęcia JAKO KONTYNUACJA SZKOLENIA od momentu kiedy będzie to możliwe. Jednostkowa wartość zrealizowanych do 12 marca lekcji to 45 zł, czyli z rabatem tak jak w karnecie semestralnym.

2. WYKORZYSTANIE ŚRODKÓW LATEM.
a) Żeby podnieść odporność naszych pływaków, przygotować się na jesień i zimę planujemy organizację zajęć rekreacyjno – sportowych dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Zaplanowane miejsca zbiórki to zwykle będzie dziedziniec pływalni. Oferta już wkrótce.
b) RODZINNE SPŁYWY KAJAKOWE to nasza specjalność, a rzeka Wda i rzeka Brda to nasze szlaki kajakowe. Zapraszamy do zapisów na spływy kajakowe już teraz , które ruszą po zakończeniu surowej części kwarantanny.
Wykorzystanie środków latem = Jednostkowa wartość zrealizowanych do 12 marca lekcji to 45 zł, czyli z rabatem tak jak w karnecie semestralnym.

3. przeliczenie zrealizowanych zajęć stawką jak za karnety krótkoterminowe bez rabatu 60 zł i zwrot nadpłaty na konto.

Jeżeli decydują się państwo na trzeci wariant, bardzo prosimy o informację na adres mailowy: info@hydrostacja.pl. Brak wiadomości będzie rozumiany jako chęć realizacji wariantu pierwszego lub drugiego.

Tymczasem ćwiczymy w domu i w lesie!!!

 

 

 

Call Now Button